Co se v poslední době událo okolo Call of Duty: Black Ops

Martin Cvrček 24. 9. 2011 komentáře

Jak jste si možná všimli, poslední dobou byl tento web trochu neaktivní. Nyní nastal nejvyšší čas dohnat všechny resty (i když jich není moc) a zmínit, co všechno se událo od poslední novinky. Tak vzhůru do toho.

V první řadě bylo pro všechny tři platformy (Xbox 360, PC, PS3), vydáno čtvrté a pravděpodobně poslední DLC s podtitulem Rezurrection. Připomeneme, že tento přídavek obsahuje výhradně zombie mapy, a to Nacht Der Untoten, Verruct, Shi No Numa a Der Reise z CoD: World at War plus komplet novou mapu, Moon, a to za klasicky přemrštěnou cenu, 14 €, v přepočtu cca 350 Kč.

Ještě před vydáním přídavku jsme se dočkali dvou netradičních, ale o to povedenějších trailerů, samozřejmě se zombie tématikou. Ani jedno video nepotřebuje nějaký větší komentář, v tomto případě opravdu mluví za všechno.

Dále jedna dost děsivá zpráva. Všechny DLC k CoD: Black Ops si napříč platformami koupilo neuvěřitelných 18 milionů hráčů! Příšerné číslo, co? Zvlášť s přihlédnutím k otřesné ceně. Ale dejte něčemu značku Call of Duty a ono se to prodá samo, my už se ničemu nedivíme. Každopádně jde o vážně děsivý údaj. A bude hůř, tím si buďte jisti.

Na závěr ještě jedna zpráva. Pokud je Rezurrection poslední DLC, jako že asi ano, znamená to, že Call of Duty: Black Ops pomalu mizí v propadlišti dějin a minimálně z oficiálního hlediska toho o něm pravděpodobně moc neuslyšíme. Všechny zraky se zkrátka upínají k Modern Warfare 3. Co tím chceme říct? Jednoduše to, že v takovém případě bude náš web aktivní jen minimálně, možná vůbec. Sice se určitě dočkáme spousty informací ohledně služby Call of Duty: Elite, podporující nejen MW3, ale i Black Ops, ale ve vší upřímnosti, o Elite se nám moc psát nechce. Takže, ačkoliv tohle nejspíš není úplně poslední novinka, rádi bychom poděkovali všem čtenářům a návštěvníkům naší fanstránky za přízeň a návštěvnost. Vážně díky.

Komentáře