Představuje se Call of Duty: Elite

Martin Cvrček 31. 5. 2011 komentáře

Call of Duty: Elite? Co to sakra je? Zase další díl? Ale kdepak, tentokrát ne. Elite je nová komunitní služba pro sérii Call of Duty, resp. pro Black Ops, Modern Warfare 3 a nejspíš i další díly. Jde v podstatě o takový Facebook pro CoD hráče. Podle současných informací budou mít uživatelé možnost např. plánovat různé zápasy, účastnit se všemožných turnajů, získávat kdejaká ocenění, zkrátka hráčká komunitní služba jak vyšitá.

Vzhledem k tomu, že služba má v názvu Call of Duty a za vším samozřejmě stojí Activision, vyvstává otázka, zda-li budeme za Elite platit jak mourovatí. Nebudeme, alespoň ne v základu. Pokud však nevíte, co s penězi, a rozhodnete se je utratit skrz Elite, ta možnost tu bude. Navíc za to budete odměněni, a to exkluzivními mapami. Také se vám to zdá tak praštěné jako nám? Nějaké kosmetické drobnosti bychom brali, ale zrovna mapy? To nám hlava nebere, a vidíme v tom zase jenom ždímání našich peněženek, přesně jak to má Activision od dob Modern Warfare 2 v oblibě (na jejich místě bychom ale všichni dělali totéž, co si budeme nalhávat).

Zkrátka, nápad pro komunitní CoD službu je určitě fajn, ale jeho dosavadní prezentace na nás zkrátka nezapůsobila. Každopádně, ať už bude Elite bezvadná služba nebo jen další ďábelský plán na získání ještě víc zelených papírků, jedno se zatím této službě upřít nedá, a to trailer, jenž určitě stojí za zhlédnutí.

A pokud vás Elite zajímá ještě víc, můžete se na této adrese přihlásit do uzavřené bety. Třeba budete mít štěstí.

Komentáře