První obrázek z Black Ops 2: Nuketown 2025

slevin - 10. 10. 2012 - komentáře

Treyarch odhalil první obrázek z dodatkové mapy ke Call of Duty: Black Ops 2 – Nuketown 2025. Jedná se o volně stažitelnou multiplayer mapa pro ty, jež si včasně předobjednali originálku hry. Ta vyjde již 13. listopadu 2012. Be ready!

nuketown-2025-nahled

Call of Duty: Black Ops 2 je tady!

slevin - 2. 5. 2012 - komentáře

Jak jsme slibovali, tak se také stalo. Call of Duty: Black Ops 2 je oficiálně ohlášeno na listopad letošního roku společností Treyarch a Activision. Na oficiálních stránkách je možné vidět také první exkluzivní trailer z nové CoDm jež se bude odehrávat v blízké budoucnosti, kde moderní zbraně a vymoženosti potkáte na každém kroku. Tak se nato koukněte!

Nové Call of Duty si odbude premiéru 1. května

slevin - 23. 4. 2012 - komentáře

A je to tady! Activision oficiálně spustil novou „reveal“ stránku na CallofDuty.com, kde se píše o světovém odhalení nového dílu Call o Duty, jež je plánováno na 1. května 2012 při utkání basketbalového play-off. Většina bulváru hovoří o Call of Duty: Black Ops 2, nicméně může dojít i k ohlášení nového Modern Warfare. Nechme se překvapit! 1. května je tu co by kamenem dohodil.

Activision si pohlídal doménu pro Black Ops 2

slevin - 11. 1. 2012 - komentáře

Po zprávách od oficiálního Playstation magazínu OPM, že Call of Duty: Black Ops 2 je ve vývoji se dostalo na veřejnost, že Activision získal doménu BlackOps2.com. Ta byla dříve vlastněna neznámým majitelem, jenž skryl své WHOIS údaje pro veřejnost. Activision zřejmě tedy doménu odkoupil (nebo vysoudil). Skutečnost je tedy taková, že se kolem Call of Duty: Black Ops 2 něco děje, a už to je zpráva víc než dobrá!

Call of Duty: Black Ops a jeho dominance v roce 2011

slevin - 10. 1. 2012 - komentáře

Call of Duty: Black Ops se stalo nejhratelnější hrou na řebříčku Xbox Live za rok 2011. Ačkoliv byla hra vydána už před rokem a pár měsíci, a mezi tím do světa podívalo také Call of Duty Modern Warfare 3 (které se mimo jiné umístilo na pozici druhé), přesto se Black Ops umístilo na špici samotných statistik. Za zády pak hru dohání také Call of Duty: Modern Warfare 2 nebo Halo: Reach. Čtrnáctou pozici ukupuje Call of Duty 4: Modern Warfare a dvacátou Call of Duty: World at War.

  • 1. Call of Duty: Black Ops
  • 2. Call of Duty: Modern Warfare 3
  • 3. Call of Duty: Modern Warfare 2
  • 4. Halo: Reach
  • 5. Battlefield 3
  • 14. Call of Duty 4: Modern Warfare
  • 20. Call of Duty: World at War

Nové hudební video ze zombie módu CoD: Black Ops

Martin Cvrček - 28. 9. 2011 - komentáře

No dobře, možná jsme se trochu unáhlili s prohlášením, že je Black Ops víceméně mrtvé. Zatím stále občas propukne nějaká ta aktivita, tentokrát jde opět o zombie mód. Treyarch totiž vydal fantastické hudební video z mapy Kino Der Toten (součást původní hry, ne DLC). A když říkáme fantastické, tak opravdu fantastické.

Kromě toho se také tvůrci rozhodli na všech zombie mapách (vyjma Nacht Der Untoten samozřejmě) zpřístupnit perk Mule Kick, umožňující nosit tři zbraně naráz, jenž byl dosud jen v nejnovější mapě Moon. Bohužel, této prima věcičky se dočkali pouze majitelé Xboxu 360/PS3. PC hráči mají jako vždy smůlu, což nás samozřejmě neuvěřitelně štve. Třeba se nakonec dočkáme, ale moc bychom na to nesázeli.